ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД

Інформаційна довідка
   2023/2024 навчальний рік

Освітній процес здійснюється українською мовою за сімейною формою виховання з елементами дистанційної освіти

Інформаційна довідка

2023/2024 н.р.

1.1.

Повна назва ДНЗ

Дошкільний навчальний заклад  ясла садок № 52 «Райдуга»

Бахмутської міської ради Донецької області

Тип закладу освіти

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) для дітей віком від одного до шести (семи) років, де забезпечуються догляд за ними, розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Державного стандарту (Базового компонента дошкільної освіти)

1.3.

Юридична  адреса, телефон

Донецька область, м. Бахмут,

1.4.

Адреса сайту ДНЗ, поштової скрині

dnz52@osvita.bahmutrada.gov.ua,

1.5.

Рік заснування

13.09.1976

1.6.

Засновник ДНЗ

Бахмутська (до перемейнування Артемівська) міська рада

1.7.

Статус, реєстраційний номер Статуту ДНЗ

Бюджетна неприбуткова організація, юридична особа публічного права №6/87-1571 рішення Бахмутської міської ради від 22.06.2016р

1.8.

Державна атестація ЗДО

1.9.

Директор Михайленко Майя Миколаївна

Вихователь-методист Ошерова Валентина Никодимівна

1.10.

Структура (мережа груп) ДНЗ

Кількість груп – 6, із них: раннього віку – 0,  дошкільного віку – 6 (з них 1 група з інклюзивною формою навчання)

1.11.

Режим роботи

В умовах воєнного стану – сімейна форма виовання з елементами дистанційної форми освіти

1.12.

Кадрова характеристика (кількісний та  якісний склад)

Адміністративно-управлінський персонал – 3

Педагогічний персонал – 11

1.13.

Кількість дітей, структура (мережа груп) ДНЗ

Кількість дітей - 96

Кількість груп – 6, із них: раннього віку – 0,  дошкільного віку – 6,

1.14.

Соціальний паспорт сімей вихованців

Кількість дітей – 90

Кількість дітей з повних сімей – 101, кількість дітей з неповних сімей – 9, кількість дітей малозабезпечених сімей – 12, кількість дітей пільгової категорії (багатодітні сім’ї)  -  18, кількість дітей ВПО – 140,  кількість  кількість дітей-інвалідів - 2

1.15.

Державні освітні програми, що реалізуються в ДНЗ

Комплексні програми: БКДО, «Дитина» (нова редакція 2021р), «Впевнений старт», «Українське дошкілля»,  «Розквіт»

Парціальні програми: «STREAM освіта, або Стежинки у Всесвіт» (Крутій К.),  «Цікаві шашки», (Семизорова В.В); «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (Гавриш Н., Пометун О.)

1.16.

Майно та фінансове забезпечення

Бюджетне фінансування, позабюджетне фінансування, цільові засоби