Правила прийому дітей до закладу під час воєнного стану

Шановні батьки!

З 01.09.2022 року набір і зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється через електронну чергу в системі електронної реєстрації на порталі «Україна. ІСУО» (Інформаційна система управління освітою) https://reg.isuo.org/preschools  на безоплатній основі, відповідно до Порядку електронної реєстрації дітей до закладів дошкільної освіти, підпорядкованих Управлінню освіти Бахмутської міської ради.

Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати  заклад дошкільної освіти, створити заявку та підтвердити її документами.

Детальна інструкція по роботі батьків доступна на вказаному порталі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» у розділі ПІДТРИМКА.https://reg.isuo.org/support

Внесення відомостей про дітей здійснюється заявником (батьками та особами, які їх замінюють) самостійно впродовж календарного року. У разі відсутності доступу до мережі Інтернет за зверненням заявника, який не має можливості самостійно зареєструвати дитину на електронному ресурсі, дані про дитину вносяться реєстратором у закладі, який заповнює заявку за встановленою формою . Наявність у електронній базі даних інформації про дітей, які потребують здобуття дошкільної освіти в закладі, є обов’язковою умовою зарахування дитини до закладу.

Також ви можете скористатися електронною поштою або  іншими засобами зв'язку для зарахування дитини до закладу освіти. Адресу електронної пошти  ЗДО ви можете знати за покликанням   https://bahmutosvita.klasna.com/uk/site/priiom-do-zdo.html .

У разі вимушеної зміни місця здобуття освіти або проживання/перебування здобувача освіти, його зарахування до закладу освіти відбувається на підставі відповідної заяви, що подається у довільній формі та без обов'язкового надання будь-яких інших документів та їх копій.

Зразок заяви можете знайти ТУТ

Правила прийому до інклюзивної групи

Документи для зарахування дитини до інклюзивної групи

Приймає дітей до інклюзивних груп директор дошкільного закладу.

Батьки дитини з особливими освітніми потребами мають подати такі документи:

основні

додатково

·          заява прийняти їхню дитину до дошкільного закладу

·             копія медичного висновку про дитину-інваліда віком до 18 років, наданого лікарсько-консультативною комісією, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу

·          медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря про те, що вона може відвідувати дошкільний навчальний заклад

·             висновок ІРЦ

·          довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення

·             копія індивідуальної програми реабілітації дитини-інваліда

·          свідоцтво про народження дитини

·             направлення місцевого органу управління освітою

Дітей до ЗДО приймають будь-коли протягом календарного року.

Медичний висновок

Медичний висновок про дитину-інваліда віком до 18 років (ф. 080/о) лікарсько-консультативна комісія дитячого лікувально-профілактичного закладу за місцем проживання.

Цей документ надають після огляду дитини за наявності виписки з медичної карти стаціонарного хворого (ф. 027/о)

або консультативного висновку спеціаліста (ф. 028/о).

Висновок ІРЦ

Висновок необхідний, щоб педагоги мали змогу:

·        створити сприятливе розвивальне середовище

врахувати:

·        особливості психічного розвитку

·        можливості

·        потреби

·        навички

·        практичний і соціальний досвід дитини

·        особливості засвоєння знань.

Протипоказання для прийому дитини до інклюзивної групи:

·        ІІІ і IV ступені порушень функцій організму, які не сумісні з перебуванням дитини в організованому колективі

·         усі захворювання в періоді розпалу

·        хронічні захворювання в стадії загострення

·        захворювання, що потребують стаціонарного лікування гострі інфекційні захворювання (до закінчення строку карантину).

Шановні батьки!

Заявку на зарахування дитини до ДНЗ №52 Ви зможете подати  на електронну пошту за посиланням

dnz52@osvita.bahmutrada.gov.ua

На нашому сайті ви можете самостійно перевірити, яка по черзі до дошкільного закладу ваша дитина.

Для цього Вам необхідно в сторінках даного розділу вибрати ту, рік якої відповідає року вступу Вашої дитини до дошкільного закладу та проглянути її.

Якщо у Вас виникають якісь запитання, то Ви можете звернутися до директора за роз’ясненнями.

Це можливо зробити особисто  за телефоном

або надіславши листа на електронну пошту

dnz52@osvita.bahmutrada.gov.ua