Жовтень 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я

10 жовтня – Всесвітній день ментального здоров’я. Ця дата встановлена Всесвітньою організацією охорони здоров'я World Health Organization (WHO), метою якої є підвищення обізнаності щодо ментального здоров’я.

Термін «mental health» часто перекладають як «психічне здоров’я», хоча він має дещо ширше значення і вміщує в себе емоційне, духовне та соціальне благополуччя.

Відновлення України та кожної громади значною мірою залежить від рівня емоційної солідарності громадян та культури піклування про своє ментальне здоров’я. Тому важливим для кожного з нас є не тільки збереження фізичного здоров’я, але й турбота про власний психічний стан, оскільки ментальне здоров’я має першочергове значення для особистого благополуччя, підтримки здорових відносин і здатності кожного робити внесок у життя суспільства.

Запитуйте у себе щодня, не лише 10 жовтня, - «Ти як?». Відповіді можуть бути різними, але обов’язково повинні бути чесними та щирими. Регулярне піклування про власне ментальне здоров’я відкриє внутрішні джерела сили та допоможе пройти крізь складні часи.

Осінь – це не тільки яскраве листя, павутинки, що летять повітрям, але й дощові дні. Сьогодні у дітей старшої групи «Райдуга» день різнокольорових парасольок!

Під час майстер-класу з виготовлення обʼємної аплікації «Осіння парасолька», проведенного вихователем Світланою Старущенко,  діти вчились працювати із папером та ножицями, вирізати потрібні елементи, складаючи  композицію. Ось такі яскраві різнокольорові парасольки створили діти для гарного настрою!