Грудень 2022

Оригінальних веселих гномів та об’ємні красуні-ялинки з кольорового паперу та білого фетру виготовили діти старшої групи «Калинка» з вихователем Ольгою Ревенко на дистанційних заняттях з аплікації напередодні Нового року.

Вихователь Ганна Коряка провела майстер-клас «Чудо творить Миколай – чудо творять діти» та розмалювала разом з вихованцями  смачними «фарбами» прянички-миколайчики, щоб подарувати їх дорогим людям.

Дошколята намагалися прикрасити якнайкраще, бо ж старалися для найрідніших. Прянички вийшли  у кожного геть різні, але всі чудові. Це прекрасний подарунок до свята, бо ж не тільки красивий і смачний, але й зроблений дитячими рученятами.

Вихованці старшої групи «Сонечко» разом з вихователем Ганною Корякою  малювали казкового святкового зайчика.  Важко у 6 років навчитися малювати казкових тваринок, дотримуючись пропорцій тіла,  а ще й охайно розфарбовувати, не виходячи за контури малюнка. Але зайчати вийшли чудові!