Листопад 2023

Зустріч у родинному колі

Дякуємо батькам вихованців нашого дитячого садка, які прийняли участь у партнерському діалозі «Зустріч у родинному колі», який відбувся днями між ДНЗ №10, №31, №52 та Бахмутським НВК №11, ідея якого полягала у тому, що лише об’єднавши зусилля педагогічних колективів закладів дошкільної та початкової ланки шкільної освіти, а також отримавши підтримку батьківської громади, можливо забезпечити психологічно виважений, комфортний і успішний для дитини перехід від дитячого садка до навчання в Новій Українській Школі.

Директор НВК №11 Олена Лавренко представила відео дайджест про освітню роботу навчального закладу, акцентувала на перевагах дистанційного навчання, розповіла про досягнення учнів та вчителів, зауважила про безпеку освітнього процесу в умовах воєнного часу. Вчителі початкових класів поділилися особистим досвідом роботи з дітьми, презентували свої наробки.

Батьки отримали відповіді на поставлені питання, що їх хвилюють, змістовні поради щодо підготовки до шкільного навчання дитини в умовах воєнного часу.

Співпраця педагогів ДНЗ №52 «Райдуга»

та студентів-практиканів Бахмутського педагогічного фахового коледжу: взаємна користь та перспективи

У нашому закладі дошкільної освіти вже багато років запроваджено практику співпраці з педагогами та студентами-практикантами Бахмутського педагогічного фахового коледжу. Ця взаємодія продовжується і в сучасних умовах, навіть в дистанційному форматі.

У рамках такої педагогічної взаємодії  вихователі закладу дошкільної освіти ДНЗ №52 проводять відкриті онлайн заняття з різних освітніх напрямів Базового компоненту дошкільної освіти, а студенти-практиканти мають можливість побачити, як працюють досвідчені педагоги, як вони організовують освітній процес, як взаємодіють з дітьми та батьками. Це дозволяє студентам краще зрозуміти суть педагогічної праці, отримати практичні навички та готовність до самостійної роботи.