Візитка, загальна інформація про заклад

Ми працюємо за системою розвиваючого навчання

Наш девіз:

"Розвиваючи - навчаємо, навчаючи - розвиваємо"

У нашій «Райдузі» 96 чудових малюка від 3 до 7 років, які виховуються в 6 групах:

-

-       -  6 дошкільних груп: з них 1 - молодша, 2 середніх, 3 старших групи (з них 1 з інклюзивною формою навчання)

У кожній дошкільній групі виховується по 15-20 дітей,

Ми працюємо з понеділка по п’ятницю у дистанційному режимі

Відмінні особливості нашого дитячого садка

Курс розвиваючих занять (сенсорний розвиток, логіко-математичний розвиток, навчання ранньому читанню)

-         Якісна побудова освітнього процесу

-         Гармонійний розвиток особистості – приділяється увага не тільки загальноосвітнім заняттям, але й національному та естетичному вихованню

-         Включення в програму корекційно-розвиваючих занять з психологом, логопедом, дефектологом в групах з інклюзивною формою навчання

Дошкільний заклад «Райдуга» забезпечує міцний фундамент знань для продовження успішного навчання в школі.

За бажанням батьків випускники дитячого садка мають можливість продовжувати навчання в рамках освітнього округу № 1  багатопрофільному ліцеї НВК № 11.